Wybierz lokalizacje
Nie znaleziono wpisanej lokalizacji
Twoja lokalizacja: Ukryj
Zlokalizuj mnie lokalizuję
Nie udało się zlokalizować, pozwól lento na korzystanie z lokalizacji
Cała Polska
Mazowieckie
Powiat Żyrardowski
Żyrardów
Wybierz promień
+0 km
+5 km
+15 km
+25 km
+50 km
Zapisz wyszukiwanie
6
idealne pod wynajem, na start lub działalność usługową
160 000 zł
 22,03 m2 1 pokój Kamienica
16 kwi 17:27
Oferta bez pośredników
9
Idealne mieszkanie na start lub pod wynajem
148 000 zł
 20,48 m2 1 pokój Kamienica
16 kwi 17:02
Oferta bez pośredników
16
Mieszkanie Żyrardów 63 m2 Bezpośrednio I-wsze piętro
490 000 zł
 63 m2 3 pokoje Blok
28 gru 08:24
Oferta bez pośredników

Ogłoszenia z okolicy

Sprzedam mieszkanie super lokalizacja
520 000 zł
54,15 m2 2 pokoje Blok
07 lip 16:52
Oferta bez pośredników
SPRZEDAM MIESZKANIE
499 000 zł
47 m2 3 pokoje Blok
20 lis 11:57
Oferta bez pośredników
12
Stara Ochota ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, balkon
412 000 zł
22,70 m2 1 pokój Blok
wczoraj 20:36
Oferta bez pośredników
13
Stara Ochota ul. Grójecka 53/57 przy ul. Wawelskiej, balkon
412 000 zł
22,70 m2 1 pokój Blok
wczoraj 15:32
Oferta bez pośredników
4
Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.
699 000 zł
51,25 m2 2 pokoje Blok
wczoraj 15:05
Oferta bez pośredników
15
3 pokoje I Dwustronne I Park I Garderoba I
945 500 zł
62 m2 3 pokoje Blok
wczoraj 14:22
Oferta pośrednika
10
Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach
615 000 zł
50 m2 3 pokoje Dom
19 maj 13:37
Oferta pośrednika
8
Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach
850 000 zł
75,40 m2 3 pokoje Blok
08 maj 13:14
Oferta pośrednika
7
Do remontu 57 m, 3 pokoje , Gocław ,bezposrednoi
750 000 zł
57 m2 3 pokoje Blok
08 maj 05:29
Oferta bez pośredników
12
Bezpośrednio 57 m kw. 3- 4 pokoje Gocław
750 000 zł
57 m2 3 pokoje Blok
08 maj 05:29
Oferta bez pośredników
16
Mieszkanie do aranżacji
420 000 zł
29 m2 1 pokój Blok
22 kwi 16:27
Oferta pośrednika
16
Sprzedam mieszkanie Ursus blisko Factory
860 000 zł
43 m2 2 pokoje Blok
12 kwi 16:52
Oferta bez pośredników
9
Sprzedam spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw
645 000 zł
53,50 m2 3 pokoje Blok
01 kwi 14:15
Oferta bez pośredników
16
Prestiż na Sadybie
1 950 000 zł
100,20 m2 4 pokoje Kamienica
31 mar 08:14
Oferta pośrednika
4
Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23%
531 185 zł
34,27 m2 2 pokoje Blok
20 mar 10:06
Oferta bez pośredników
8
sprzedam mieszkanie w Warszawie
690 000 zł
54 m2 2 pokoje Apartamentowiec
15 mar 08:50
Oferta bez pośredników
8
Mieszkanie na sprzedaż
650 000 zł
38 m2 2 pokoje Blok
07 mar 16:12
Oferta bez pośredników
9
Sprzedam mieszkanie bezpośrednio 42,10m2 przy Metrze Ursynów
628 000 zł
42,10 m2 2 pokoje Blok
22 lut 17:31
Oferta bez pośredników
Kawalerka przy Metro Wileńska
490 000 zł
25 m2 1 pokój Kamienica
21 lut 17:14
Oferta bez pośredników
Mieszkanie 46 m ul. Orzechowa
759 000 zł
46,30 m2 2 pokoje Blok
15 gru 20:58
Oferta bez pośredników
2 pokojowe mieszkanie 36,5m2 150mod Metra Księcia Janusza
589 000 zł
36,50 m2 2 pokoje Kamienica
11 gru 18:30
Oferta bez pośredników
Sprzedam mieszkanie Warszawa
667 000 zł
48,50 m2 2 pokoje Blok
17 lis 09:25
Oferta bez pośredników
Ciche 3 pokojowe na bliskiej Woli
890 000 zł
56,85 m2 3 pokoje Blok
13 lis 16:54
Oferta pośrednika
sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, bezpośrednio, 2 stronne,
699 000 zł
62,17 m2 3 pokoje Blok
01 paź 19:26
Oferta bez pośredników
Mieszkanie do generalnego remontu
700 000 zł
40 m2 2 pokoje Blok
30 wrz 13:52
Oferta bez pośredników
zamienie mieszkaneie na większe (dopłace)
63 m2 3 pokoje Blok
15 wrz 07:47
Oferta bez pośredników
2 pokoje 38m2, metro Kondratowicza
530 000 zł
38 m2 2 pokoje Blok
21 sie 16:49
Oferta bez pośredników
2 pokojowe na Bielanach AWF, Las Bielański
648 000 zł
49 m2 2 pokoje Blok
13 lip 23:47
Oferta pośrednika
Sprzedam 2 pokoje Konstancin-Jeziorna
485 000 zł
48 m2 2 pokoje Blok
22 sie 20:26
Oferta pośrednika
11
Akademickie, M2 30,09 m2, ul. Chrobrego