Żyrardów HOSTESSA/HOST - akcja promocyjna

Dodane: Piątek, 06 Grudzień, 2019  13:48
  • Kategoria: Dam pracę / Marketing / Media
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: DEMA Promotion Polska

Opis oferty pracy:

Poszukujemy HOSTESS/HOSTÓW do pracy przy akcji promocyjno-informacyjnej.

Akcja będzie polegała na informowaniu Klientów o wdrożeniu w danej lokalizacji usługi Scan&Go i możliwości skorzystania z zakupów i płatności aplikacją zainstalowana na telefonie Konsumenta.


miejsce akcji: Żyrardów ul. 1 Maja 43

Godziny akcji: pt.- sb.-nd (handlowa).- 10.30-18.30

Stawka:
16zł netto/h (stawka dla studentów, uczniów)


Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia (imię nazwisko, nr tel, doświadczenie, status (uczeń/student, bezrobotna/y+ aktualne zdjęcia (twarz, sylwetka) przez lento.

Klauzula informacyjna zgodna z RODO
Informujemy, że:
1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest DEM’a Promotion Polska Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Modrej 92A, w Warszawie (kod pocztowy: 02-661).
2. Celem zbierania danych jest obsługa procesu rekrutacyjnego.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: [Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych]).
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe aplikowanie na ogłoszenie
5. Dodatkowe dane osobowe (np. wizerunek, czy zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
8. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
9. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Żyrardów
Piotr
Na Lento.pl od 11 wrz 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń