Praca produkcja bezpłatny dowóz do miejsca pracy

Dodane przez Agnieszka (Firma), Środa, 13 Wrzesień, 2017  14:47

Firma Greenyard Fresh Poland, która specjalizuje się w obrocie owocami, poszukuje osób chętnych do pracy w części produkcyjnej:

Miejsce pracy: Żabia Wola

Oferujemy:
* Pracę w systemie dwuzmianowym, umowa zlecenie, STAWKA 17,80 BRUTTO
* Dowóz z Żyrardowa do miejsca pracy
* Wprowadzenie do systemu pracy i wsparcie koordynatora

Zakres obowiązków:
* Przygotowanie owoców oraz warzyw zgodnie z zaleceniami sortowanie, ważenie itp.
* Pakowanie produktów, układanie kartonów.
* Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
* Gotowość do pracy w ruchu

Wymagania:
* Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
* Dyspozycyjność
* Chęci do pracy i do nauki

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres
@ bądź kontakt pod numerami telefonu

tel. kontaktowy: 663 600 679
691 414 254

W aplikacji proszę umieścić klauzulę: „WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W OFERCIE (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29.08.1997R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, DZIENNIK USTAW NR 133, POZ. 883).”

Oferta przeznaczona jest także dla osób, które chcą podjąć pierwszą pracę!!!!!!!!!

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 59