Kompletacja towaru praca z bezpłatnym dowozem

Dodane przez Agnieszka, Środa, 13 Wrzesień, 2017  14:47

Firma Greenyard Poland, poszukuje osób chętnych do pracy w dziale kompletacji zamówień:

Miejsce pracy: Żabia Wola

Oferujemy:
* Pracę w systemie jednozmianowym
* Umowę zlecenie
* Bezpłatny dowóz z Żyrardowa do miejsca pracy

Zakres obowiązków:
* Praca ze skanerem
* Kompletacja towaru dla klientów
* Przygotowanie towaru zgodnie z zaleceniami
* Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:
* Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
* Dyspozycyjność
* Chęć do pracy w ruchu

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres @

Bądź kontakt 663600679

W aplikacji proszę umieścić klauzulę: „WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W OFERCIE (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29.08.1997R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, DZIENNIK USTAW NR 133, POZ. 883).”

Oferta przeznaczona jest także dla osób, które chcą podjąć pierwszą pracę !!!!!!!!!

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 44